Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Güvenç Tek Tek Dağları'nda Yürüyüşe Katıldı

Vali Güvenç Tek Tek Dağları'nda Yürüyüşe Katıldı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından Tek Tek Dağları Milli Parkı'nda düzenlenen Doğa Yürüyüşü’ne katıldı.

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2013 Pazar 13:51
Vali Güvenç Tek Tek Dağları'nda Yürüyüşe Katıldı

2007 yılında Milli Park ilan edilen Tek Tek Dağları Milli Parkı'nda gerçekleştirilen Doğa Yürüyüşü’ne Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa SMMMO Başkanı Nihat Taş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, muhasebeciler, mali müşavirler ve aileleri katıldı. Tek Tek Milli Parkında bulunan Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü’ne ait istasyonda Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası üyeleriyle bir araya gelen Vali Celalettin Güvenç, burada park hakkında bilgi aldı.


Daha sonra Tek Tek Dağları yerleşkesinde bulunan Rüstem Deresi’ne geçen Vali Güvenç ve beraberindekiler buradan itibaren vadi içinden güzergah alarak doğa yürüyüşüne başladı. Doğayla iç içe gerçekleştirilen yürüyüş sırasında Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası üyeleri ve aileleri büyük keyif aldığı gözlendi.


Kültür ve Turizm potansiyelleriyle bölgenin en önemli şehri konumunda olan Şanlıurfa’nın bir başka değerine dikkatlerin çekildiği yürüyüş yaklaşık 2 saat sürdü.


Öte yandan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kış aylarını Tek Tek Dağları civarında yaz aylarını da Karacadağ’da geçiren çobanlarla da sohbet etti.


Yürüyüşün ardından, geziye katılan vatandaşlar Vali Celalettin Güvenç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 

İHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık