Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİ KÜÇÜK KOLTUĞUNU DEVRETTİ

VALİ KÜÇÜK KOLTUĞUNU DEVRETTİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Sema Akyavuz’a devretti.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2015 Perşembe 11:32
VALİ KÜÇÜK KOLTUĞUNU DEVRETTİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Sema Akyavuz’a devretti. Valilik koltuğuna oturan Akyavuz, kütüphanelerin sayısının arttırılması gerektiğini dile getirerek belediye başkanlarına mesaj gönderdi.

Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencisi Sema Akyavuz’a koltuğunu devreden Vali küçük; dünyada çocuk bayramının kutlandığı tek ülkenin Türkiye olduğunu dile getirerek, ulusal egemenliğin kabulüyle çocuk bayramının aynı gün olmasının önemine değindi.

Valilik koltuğuna oturan 7. Sınıf öğrencisi Sema Akyavuz ise; Şanlıurfa’daki eğitimin durumundan bahsederek, kütüphanelerin sayısının arttırılması gerektiğini dile getirerek belediye başkanlarına mesaj gönderdi.

Kitap okuma alışkanlığının küçük yaşlarda kazanılması gerektiğini kaydeden Akyavuz, bu konuda anne ve babalara da görevler düştüğünü ifade etti.

Sema Akyavuz ve arkadaşları Berat Akıl, Semanur Güneş ve Bahar Aktaş’la bir süre daha sohbet eden Vali İzzettin Küçük, programın sonunda misafirlerine kitap seti ve kalem hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık