Ana Sayfa Dünya Vali Küçük'ten Askon'a ziyaret

Vali Küçük'ten Askon'a ziyaret

Giriş Tarihi: 11 Mart 2015 Çarşamba 14:13
Vali Küçük'ten Askon'a ziyaret

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek Yönetim Kuruluyla bir araya geldi.

 Şubenin toplantı salonunda yönetimle bir araya gelen Vali Küçük’e ilk olarak Askon Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin tarafından yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Özellikle Şanlıurfa’nın sanayisi ile ilgili görüşlerin paylaşıldığı toplantıda; son bir yılda Şanlıurfa’ya yaşanan göçlere rağmen Şanlıurfa’nın sanayi dönüşümü konusunda büyük adımlar attığını kaydeden Vali Küçük; huzur ve güvenlik konusunda yatırımcıyı endişelendirecek olumsuz bir durumun olmadığını belirtti.

 Şanlıurfa’nın genel konularıyla ilgili de görüşlerin paylaşıldığı toplantının sonunda bir açıklama yapan Vali Küçük; görüşmenin çok verimli geçtiğini belirterek bundan sonra da bir araya gelerek görüş alışverişlerinde bulunabilecekleri söyledi.

 Toplantının sonunda Askon Şanlıurfa Şubesi Başkanı Orhan Şahin tarafından Vali İzzettin Küçük’e; isminin Arapça harflerle yazıldığı hat çalışması hediye edildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star