Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİ KÜÇÜK'TEN ÇİFTÇİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

VALİ KÜÇÜK'TEN ÇİFTÇİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde  başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2015 Çarşamba 17:05
VALİ KÜÇÜK'TEN ÇİFTÇİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin seçimiyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelen Başkan Nihat Çiftçi, ziyaretlerinden dolayı Vali Küçük'e teşekkür etti.Şanlıurfa'nın sorunlarını birlikte çözüleceğine vurgu yapılan görüşmede, Şanlıurfalı vatandaşlarımıza huzur ve barış içerisinde yaşam noktası oluşturacaklarını söylen Başkan Nihat Çiftçi, sorunları hep birlikte çözeceklerini vurguladı.

Konuşmasına şöyle devam eden Çiftçi,"Şanlıurfa Valimiz Sayın İzzettin Küçük'ün ziyareti bizlere çok büyük memnuniyet uyandırmıştır. Büyükşehir Belediyesi meclisinin seçimi üzerine görevimize başladık. Devlet büyüğümüz olarak Sayın valimizin önderliğinde gerek Şanlıurfamızın sorunlarının çözülmesi gerekse barış ve huzur içerisinde yaşama noktasında yerel yönetici olarak elimizden geleni yapacağız. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi

Yeni görevinde Başkan Çiftçi'ye başarılar dileyen Vali Küçük, Şanlıurfa'nın sorunlarını hep birlikte çözeveğiz dedi.

Eski Şanlıurfa Valisi ve  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde hizmetlerinden dolayı Sayın Celalettin Güvenç'e teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Şanlıurfa Valisi izzettin Küçük "Eski Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediye meclisi tarafından alınan kararla yeni Başkanımız oldu. İlimizin yüz akı olan Karaköprü Başkanı iken yapmış olduğu çalışmalarla vatandaşın olumlu tepkisini almıştı. Bundan sonraki dönemde de aynı başarıyı Büyükşehirde de göstereceğine inanıyorum. Ülkemize ve İlimize hayırlı olsun, Biz valilik olarak herzaman Büyükşehirimizin yanındayız ve olmayada devam edeceğiz. Beraber münazara ve istişare ile vatandaşların yüzünü güldüreceğiz.Beledeyenin, Valiliğin ve diğer kuruluşların da hedefi  vatandaşlarımıza hizmet etmektir, Yeni görevleri hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star