Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİ KÜÇÜK'TEN GENÇLERE ANLAMLI MESAJ

VALİ KÜÇÜK'TEN GENÇLERE ANLAMLI MESAJ

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Birlik Vakfı Şubesi tarafından özel bir mekanda gerçekleşen iftar programına çok sayıda davetli katıldı.

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2014 Cumartesi 06:23
VALİ KÜÇÜK'TEN GENÇLERE ANLAMLI MESAJ

BİRLİK VAKFINDAN İFTAR PROGRAMI

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Birlik Vakfı Şubesi tarafından özel bir mekanda gerçekleşen iftar programına çok sayıda davetli katıldı.

İftar programına Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, İl Müftüsü İhsan Açık, Birlik Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Fatih Gazen, Başkan Yardımcısı Bilal Çelik, Birlik üyeleri katıldı.  Programda ilk olarak dua okuyan İl Müftüsü İhsan Açık birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Birlik Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Fatih Gazen ise burada kısa bir konuşma yaparak Bu anlamlı etkinliğe katılan misafirlere teşekkür etti.

Son olarak konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ise ‘’Bizim en büyük davamız Türkiye’de ve Şanlıurfa’da  gençliğe sahip çıkmaktır. Onlar bizim yarınlarımız geleceğimiz teminatımız ve gücümüz. Gücümüz ve kuvvetimize sahip çıkmazsak başkaları o güce ve kuvvete sahip çıkacaktır.  Bunu maalesef çok kötü örneklerini her zaman müşade ediyoruz. Gençliğe sahip çıkmak o kadar önemli ki kendimize sahip çıkmak kadar değerli.  Kimisi dağa çıkmış kimisi başka şeylerin mücadelesine girmiş, hiç anlamsız yere ömürlerini hayatlarını tüketiyorlar memleketlerini kausa sürüklüyorlar’’Diyerek birlik ve beraberliğin büyük önem kazandığını vurguladı

Program son olarak Birlik Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı Fatih Gazen, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e sunduğu plaket ile son buldu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık