Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİ KÜÇÜK’TEN ŞANLIURFA TARAFTARINA ÇAĞRI

VALİ KÜÇÜK’TEN ŞANLIURFA TARAFTARINA ÇAĞRI

Şurkav tarafından düzenlenen beste yarışmasının sonuçlarını açıklamak üzere basın mensuplarıyla bir araya gelen Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Şanlıurfaspor taraftarına çağrıda bulundu.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2016 Çarşamba 16:56
VALİ KÜÇÜK’TEN ŞANLIURFA TARAFTARINA ÇAĞRI

Şanlıurfa’nın en önemli marka değeri olan Şanlıurfaspor’un Gap Arena Stadyumunda oynayacağı Multigrup Alanyaspor maçına tüm Şanlıurfalıları beklediğini dile getiren Vali İzzettin Küçük: “Bu akşam 19.00’da Alanyaspor’la önemli bir maçımız var. Bizim için kritik günler, kendimize güveniyor ve inanıyoruz ama seyircimizin ve Şanlıurfalıların desteğine her zaman muhtacız. Güçlü bir şekilde tezahüratlarımızla ve dualarımızla takımımızın yanında olacağız. Ben de orada olacağım.Bu akşam herkesi maça bekliyoruz.” dedi.

 

Hafta sonunda Malatyaspor deplasmanına giden Şanlıurfaspor taraftarına yapılan sözlü saldırılara ilişkin basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük: “Bu davranışı Malatyalılara mal etmek doğru değil. Malatyalılar çok değerli insanlardır. Onlar da aynı bizim gibi bu ülkenin değerlerine sahiptir. Bu iş orada kendini bilmez birkaç kişinin yaptığı bir davranıştır. Bu söze de en iyi cevap iki gün önce Türkiye Büyük Millet Meclisi verdiği İstiklal Madalyasıyla verilmiştir” dedi.

 

Basın mensupları tarafından tuttuğu takım sorulan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Şanlıurfaspor’u tuttuğunu söyledi. Büyük takımlardan hangisini tutuyorsunuz sorusuna ise Vali İzzettin Küçük: “ Şanlıurfaspor da büyük” sözüyle cevap verdi. 

YORUMLAR
  • yorum2016-04-14 11:21:55MEHMET ALTUN

    Sayın Fethi Şimşek... Siz iyi bir insansınız, kişiliğinize hiç bir sözüm yok. Ama Futboldan anlamadığınız başkanlık yaptığınız süre içinde ortaya çıktı. Şanlıurfaspora daha fazla zarar vermeden borçlarını da sıfırlayarak kulübü bırakacağınıza inanıyorum. lütfen gereğini yapınız. Mehmet Altun- Bakkalbaşı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star