Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Küçük'ten Umke Personeline Başarı Belgesi

Vali Küçük'ten Umke Personeline Başarı Belgesi

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda Karabük İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde 6 UMKE (Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi) üyesi gönüllü personele, Şanlıurfa'daki mülteci kampındaki çalışmalarından dolayı Karabük Valisi İzzettin Küçük tarafından ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2013 Cumartesi 16:25
Vali Küçük'ten Umke Personeline Başarı Belgesi

15 gün süreyle 24 saat esasına göre Şanlıurfa ilindeki Suriye Arap Cumhuriyeti'nden gelen ve geçici koruma altına alınan Suriyeliler için kurulanHarran ve Akçakale'deki çadır kentlerdeki Sahra Hastanelerinde hizmet vermek üzere görevlendirilen 6 UMKE ekibi kente geri döndü.

Gönüllü UMKE personeli, Akçakale ilçesinde kurulan sahra hastanesinde yaklaşık 30 ile 45 bin Suriyeliye ve Harran ilçesinde kurulan sahra hastanesinde yaklaşık 17 bin Suriyeliye hizmet verdiler.

Vali İzzettin Küçük Harran ve Akçakale'de başarılı bir şekilde görev yapanKarabük UMKE ekibini kabul ederek onlara birer Başarı belgesi verdi.

Belge takdimi öncesi kısa bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük UMKE personelini kutlayarak "İnsanların zor zamanında yanlarında olmak gerekir. Devletimiz adına orada başarılı bir şekilde görev yaptınız. Ben sizleri tebrik ediyorum ve devletimiz adına Başarı Belgesi ile ödüllendiriyorum" dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star