Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Tuna Osb'yi Ziyaret Etti

Vali Tuna Osb'yi Ziyaret Etti

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü (OSB) ziyaret ederek Şanlıurfa sanayisi hakkında bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2016 Perşembe 10:56
Vali Tuna Osb'yi Ziyaret Etti

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde görevli personelle tek tek tanışan Vali Tuna, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şanlıurfa sanayisinin kalkınmasının Şanlıurfa'nın topyekun kalkınması anlamına geldiğini kaydeden Vali Tuna, bu sayede istihdam sorununun da önemli ölçüde çözüleceğini belirtti.

Genç bir nüfusa sahip olan Şanlıurfa'da, var olan tüm ekonomik potansiyelin katma değerinin Şanlıurfa sanayisiyle katlanacağını sözlerine ekleyen Vali Tuna, "Tarımın başkenti Şanlıurfa'da yetiştirilen, başta pamuk olmak üzere, tüm tarım ürünleri sanayi tesislerimizde işlenince ilimiz, ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlayacaktır. Ayrıca istihdam oluşturarak gençlerimize iş sağlaması da sanayimizin ilimize sunacağı en önemli katkı olacaktır" dedi.

Ziyaretin ardından Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısındaysa yönetim kurulunun gündemindeki konular görüşüldü. ToplantıyaŞanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'yla birlikte Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim İletmiş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık