Ana Sayfa Urfa Haberleri Validen çarpıcı açıklamalar

Validen çarpıcı açıklamalar

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, 7 ay sonra yapılacak seçimlerle ilgili çarpıcı açıklama yaptı, “Sezar’ın hakkını Sezar’a vermek gerek dedi.

Giriş Tarihi: 2 Eylül 2013 Pazartesi 14:44
Validen çarpıcı açıklamalar

İSMİ GENEL MERKEZDE
2011 yılında Şanlıurfa'ya atanan Celalettin Güvenç, Büyükşehir adaylığına yeşil ışık yaktı. Ankara kulislerinden alınan bilgilere göre kentte halk tarafından da sevilen Güvenç'in ismi AK Parti genel merkezinde de geçiyor. Zira genel merkez 2009'da yanlış aday yüzünden kaybettiği Şanlıurfa'yı kazanmak için aday konusunda ince eleyip sık dokuyacak. Bu arada Bazı AK Parti milletvekillerinin Vali Güvenç ismine sıcak bakmadığı öne sürülüyor.

 

SEÇİMLER ÇETREFİLİ İŞLERDİR
Kanalurfa'ya konuşan Güvenç, “Bu görev büyüklerin ve halkın takdiridir. Halkımızın bize teveccüh göstermesi,

bir takım görevlere layık görmesi bize gurur verir.  Böyle bir şey Urfa'da düşünülüyor, konuşuluyor. Allah biliyor ki biz buna çanak da tutmuyoruz. Böyle bir derdim de yok. Allah hayırlısını versin. Seçimler çetrefili işlerdir. Her şey olacağına varır ama eski usullerin Şanlıurfa'da oyun alanı bulamayacağını düşünüyorum” dedi.

 

ŞANLIURFALILARIN TAKDİRİDİR
Sezar'ın hakkını Sezar'a vermek lazım diyen Güvenç ekledi: “Bu zor bir görev, şerefli bir görevdir. Biz ne olursa olsun elimizden geldiği kadar, üstümüzdeki vazifeyi hakkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Ben şu anda çok onurlu bir görev yapmaktayım. Bu ilin Valisiyim. Elimden geldiği kadar bu işi en iyi yaparım, onun dışındakiler de Allah'ın takdiridir, büyüklerimizin takdiridir, Şanlıurfalıların takdiridir.”

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık