Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİLİK RESEPSİYONU, FİYASKO ÇIKTI!

VALİLİK RESEPSİYONU, FİYASKO ÇIKTI!

Türkiye'de coşku ile kutlanan 92.Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Valiliği tarafından Düzenlenen resmi resepsiyona "kimi Şalvarla geldi,Kimi ise Ceketi omuzuna atarak" geldi.

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2014 Pazar 16:29
VALİLİK RESEPSİYONU, FİYASKO ÇIKTI!

Türkiye'de çeşitli etkinlikler ve Bayram havasında geçen 30 Agustos Zafer Bayramı kutlamaları yaşanırken Şanlıurfa'da fiyasko ile sonuçlandı.Şanlıurfa Valiliği tarafından organize edilen ve özel bir otelde düzenlenen resepsiyonda resmi olunma şartı olmasına rağmen şalvarla geldiler.Valilik tarafından davetiye üzerine çağrılan ve bazı basın yayın organlarına çifte standart uygulayen Valilik resepsiyonu, bazı katılımcılar tarafından da tepki topladı. Bazı kurum müdürleri ve kimliği belirsiz kişiler Şalvarla geldi kimi ise çeketlerini omuza atıp geldi. Yaşanan bu görüntüler ise adeta sokak düğünlerini anımsattı.

Özel mekanda gerçekleşen resepsiyona,Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük,Belediye Başkan ve yardımcıları,Askeri heyet ve aileleri,Gaziler,Sivil Toplum Kuruluşları,Bazı basın yayın temsilcileri ve davetliler katıldı.

Birbirinden farklı müzikler ile başlayan respsiyonda konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük,Günün anlam ve önemine binaen konuşma yaparak,Bu toprakların kolay alınmadığını söyledi.

Yaklaşık 2 saat süren 30 Agustos Zafer Bayramı Resepsiyonu son olarak havayi fişek gösterileri ile son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star