Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİLİK VE AK PARTİ SINIFTA KALDI!

VALİLİK VE AK PARTİ SINIFTA KALDI!

Şanlıurfa Valiliği ve Ak Parti Şanlıurfa Teşkilatı Başbakan Davutoğlu’nun gelişi ile organizasyon ‘da sınıfta kaldı. Özellikle basın mensuplarına çifte standartlarla adını duyuran Valilik yine rezalete imza attı.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2014 Çarşamba 15:15
VALİLİK VE AK PARTİ SINIFTA KALDI!

 Özellikle dün Başbakan Yardımcı Numan Kurtulmuş’un Şanlıurfa’da özel bir mekanda gerçekleştirdiği toplantıya sadece soru sormayan gazetecilerin çağrılması dikkat çekmiş hatta bazı basın yayın kuruluşu toplantıya alınmak istenmemişti. Gazetecilerin kızması ve bağırması üzerine geri adım atan Koruma ve danışmanlar mecburiyetten basın mensuplarını almak zorunda kalmıştı. Sözde Ak Parti Sosyal İşler Birimi tarafından düzenlenen toplantıda sosyal işlerin nasıl olduğu ise böylece ortaya çıkmış acemilik yansımıştı.

 Bugünde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Şanlıurfa’ya gelişi ile alakalı olarak sürekli akredite isteyen Valilik Basın, gazetecilik ile alakası olmayanlara akredite vermiş, gerçek sahada olan gazetecilere ise akredite yapmadığı yetmezmiş gibi geçmişte yaşanan bazı olayları lanse etti.

 Son zamanlarda sadece Ulusal basına adeta ayrımcılık yapan ve Urfa’nın kendi basınına sahip çıkmayan Şanlıurfa Valiliği ve basın müdürlüğü yine sınıfta kalmış ve gazetecilik ile alakası olmayanlara akredite vermesi tartışmalara neden olmaya başladı.

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star