Ana Sayfa Urfa Haberleri Valilikte Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi

Valilikte Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Ramazan Bayramı dolayısıyla Valilik Şeref Salonu'nda vatandaşlarla bayramlaştı.

Giriş Tarihi: 9 Ağustos 2013 Cuma 08:36
Valilikte Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi

Valilikte bayram kabulüne başlayan Vali Güvenç, misafirleriyle tek tek bayramlaşırken, misafirlere Ramazan Bayramı'yla birlikte anılan şekerler de ikram edildi.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilginin gösterildiği bayramlaşma törenine; Şanlıurfa milletvekilleri Seydi Eyüpoğlu, Emin Önen, Abdülkerim Gök, Mahmut Kaçar, Tugay Komutanı İhsan Başbozkurt, Belediye Başkan Vekili Fevzi Yücetepe, askeri ve idari erkan katıldı.

VALİ GÜVENÇ'TEN BAYRAM ZİYARETLERİ


Valilikteki bayramlaşmanın ardından İl Jandarma Komutanlığı'ndaki bayramlaşma törenine katılan Güvenç, burada vatani görevlerini yapan askerlerle bayramlaştı. İl Jandarma Komutanlığı'nda bir süre kalan Vali Güvenç, ardından yetiştirme yurdundaki çocukları ziyaret ederek onlarla bayramlaştı. Vali Celalettin Güvenç, son olarak Emniyet Müdürlüğü personelini ziyaret etti. Polisevinde emniyet teşkilatıyla bir araya gelerek bayramlarını kutlayan Vali Güvenç, burada yaptığı konuşmada, “Mesailerinizde gösterdiğiniz sabır ve fedakarlık her türlü takdirin üzerindedir. Bu milletimizin takdiridir. Ben de bu ilin valisi olarak sizlere minnetimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Vali Güvenç, konuşmasının sonunda tüm emniyet teşkilatının bayramını kutlayarak, polisevinden ayrıldı.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık