Ana Sayfa Urfa Haberleri VATANDAŞIN EKMEĞİYLE OYUNUYORLAR

VATANDAŞIN EKMEĞİYLE OYUNUYORLAR

Vatandaşın Elinde Bir Ekmek Kalmıştı Onunla Da Oynar Oldu Bir Takım Kimseler. Ekmeklerin Küçük Oluşu Acaba Ekmeğin Gramajıyla Mı Oynanıyor Sorusunu Akla Getiredursun Bu Kanıtlandı.

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2014 Salı 16:21
VATANDAŞIN EKMEĞİYLE OYUNUYORLAR

250 Gram Olması Gereken Somun Ekmeği Kimi Zaman 180 Kimi Zaman İse 170 Gram Geldi. Denetleme Mekanizmasının Başı Olan Şanlıurfa Zabıta Daire Başkanlığı İse Bu Duruma Çoğu Zaman Kayıtsız Kaldı.

Vatandaşın Resmen Ekmeğiyle Oynuyorlar. Piyasa Da Gerek Denetimsizlik Gerekse De Ahbap Dost İlişkisi Ekmek Hırsızlarının Adeta Ekmeğine Yağ Sürüyor. Resmi Olarak 250 Gram Olarak Satılması Kararlaştırılan Somun Ekmeği Teraziye Konulduğunda Bazen 170 Gram Bazen 180 Gram Bazen De 200 Gram Geliyor. Kısacası Hep Eksik Geliyor.

Konuyla İlgili Görüşlerine Başvurduğumuz Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, Vatandaşın Eksik Gramajlı Ekmek Konusunda Haklı Olduğunu Bunun Denetim Mekazanizmasının Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Olduğunu Söyledi.

Karaatlı, Piyasada Satılan Suriye Ekmeğinin Satılma Şekli İle İlgili De Konuştu. Karaatlı, Ekmeğin Usülüne Göre Hijyenik Bir Ortamda Satılmasının Önemli Olduğuna Vurgu Yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık