Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri VATANDAŞLARDAN BAŞKAN EKİNCİ’YE TEŞEKKÜR

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN EKİNCİ’YE TEŞEKKÜR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin ‘şehir merkezi ve kırsal ayırımı yapılmayacak’ söylemi ilgili birimler tarafından hayata geçiriliyor.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2016 Pazar 04:51
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN EKİNCİ’YE TEŞEKKÜR

Eyyübiye Belediyesi Muhtarlıklar müdürlüğü bir yandan kırsal mahallelerde bulunan kırsal konakları vatandaşın hizmetine sunarken diğer yandan vatandaşlardan gelen taleplere de duyarsız kalmıyor.

Eyyübiye Belediyesi Muhtarlıklar müdürlüğü tarafından merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor. Muhtarlıklar müdürlüğü tarafından yapılan kırsal konaklar bir bir hizmete sunulurken, vatandaşlar tarafından yapımına başlanılan kırsal konakların da ihtiyaçları gideriliyor. Vatandaşlar tarafından iletilen taleplere duyarsız kalmayan Eyyübiye Belediyesi, özellikle halı taleplerine anında cevap vermesiyle vatandaşın olumlu tepkisiyle karşılaşıyor.

Eyyübiye Belediyesi Muhtarlıklar müdürlüğü, Eyyübiye ilçesine bağlı bulunan Tarlabaşı mahallesinde vatandaşlardan gelen istek doğrultusunda cami yanında bulunan Şeyh Ahmet El Rufai Tekkesi’ni yapılan onarım ve tadilattan sonra vatandaşların kullanıma uygun bir hale getirerek hizmete sundu.

Yapılan çalışmalardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden vatandaşlar, ‘’24 Aralık 2015’de inşaatına başlanan Şeyh Ahmet El Rufai Tekkesi tadilatını, halı ve kilimlerini Eyyübiye Belediyesi karşıladı. Bugünde bu tekkemiz tamamen hizmete girdi. Bu vesile ile başta Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve ekibine teşekkür ederiz. “ dediler. 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık