Ana Sayfa Urfa Haberleri VEKİL GÖK, ÇOCUK YETİŞTİRME YURDUNU ZİYARET ETTİ

VEKİL GÖK, ÇOCUK YETİŞTİRME YURDUNU ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa milletvekili Abdülkerim Gök, Çocuk yetiştirme yurdunu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 17:12
VEKİL GÖK, ÇOCUK YETİŞTİRME YURDUNU ZİYARET ETTİ

Sabah erken saatlerde gerçekleşen ziyarette Milletvekili Abdülkerim Gök, önce çocuklarla tek tek selamlaşıp tanıştı. Tanışmanın ardından çocuklarla oynayıp onları dinleyerek sohbet etti. Gök, ardından çocuklara emek veren kurum müdürü ve çalışanlarıyla bir araya gelip istişarelerde bulunarak İl müdür Vekili Ramazan Beşkat tan bilgi aldı.

Çocukların geleceğimizin teminatı olduğuna vurgu yapan vekil Gök, sabahın erken saatlerinde buraya gelerek çocuklarımızı sevindirmek istedik. Bu çocuklar geleceğimizin teminatıdır. Biz bu çocuklara ne kadar iyi bakarsak onlarda yarın öbür gün büyüdüklerinde ülkelerine hayırlı birer çocuk olacaklardır. Her fırsat bulduğumuzda kentimize gelerek bu tür ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Akşam saatlerinde sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geleceğiz. Toplantımızdaki öncelikli konumuz ziyaret ettiğimiz çocukların sorunlarını masaya yatıracağız. Sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile fikir alış verişinde bulunacağız” dedi.

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Ramazan BEŞKAT ise, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tür ziyaretlerin daha sıklıkla yapılması gerektiğini söyledi.

Vekil Gök’ün çocuk yetiştirme yurduna yaptığı ziyarette Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Ramazan BEŞKAT eşlik etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star