Ana Sayfa Urfa Haberleri Vekil Özyavuz'dan Veda ve Tebrik Mesajı

Vekil Özyavuz'dan Veda ve Tebrik Mesajı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz yayınladığı mesajla hem seçmenlerine veda etti. Hem de yeni adayları tebrik etti.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2011 Pazartesi 20:20
Vekil Özyavuz'dan Veda ve Tebrik Mesajı
Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz 23. Dönem Milletvekili Adaylarını Tebrik Ederek Başarılar Diledi.

VEKİL ÖZYAVUZ,

Bu Dünya’ya hiçbir şeysiz geldim ve gidince yanımda götüreceğim yegane şey VİCDANIM’dır.

Ben 4 senelik süre boyunca elimden geldiğimce TBMM’deki ekibimle birlikte tüm Şanlıurfa’ya hizmet etmeye çalıştım. Tabii ki hiç kimse mükemmel olamaz. Hatalarımız olmuş olabilir. Ama en önemlisi elimi vicdanıma koyduğumda rahat olmamdır. Yanlış bir iş yapmadığımı, kimsenin hakkını yemediğimi ve yedirmediğimi biliyorum. Mümkün olduğunca, halkımızın taleplerini yerine getirmeye çalıştım. Sessizlerin sesi olmaya çalıştım ve bu makama gelir gelmez, bu makamların geçici olduğunu hiçbir zaman unutmadım.

Halkımızın vekili olarak Şanlıurfa’yı TBMM’de temsil etmekten büyük bir onur duydum ve bölgemizin başını eğdirecek, onurunu kıracak, hiçbir hareket ve hizmette bulunmadım. Arkamı döndüğüm zaman AKPARTİ Hükümetimiz sayesinde Memleketimizde gözle görülebilir, güzel eserler bıraktığımıza inanıyorum.

Ben, bana kendilerini temsil etme onurunu verdikleri için başta Harran Ovası olmak üzere, tüm Şanlıurfa’ya şükranlarımı sunuyor ve haklarını helal etmelerini istiyorum.

Mutlaka Memleketimize güzel hizmetler yapacaklarına inandığım 24. Dönem adaylarımızın Memleketimize hayırlı olmalarını dilerim. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

 Saygılarımla.

 

 

Çağla AKTEMUR ÖZYAVUZ
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık