Ana Sayfa Röportajlar VEKİLİMİ BEN SEÇMEK İSTİYORUM

VEKİLİMİ BEN SEÇMEK İSTİYORUM

Şanlıurfa'lı eğitimci Mahmut Cevheri tarafından önceki yıllarda başlatılan ve Türkiye genelinde yoğun ilgi gören "Vekilimi Ben Seçmek İstiyorum" kampanyası masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 27 Haziran 2012 Çarşamba 07:05
VEKİLİMİ BEN SEÇMEK İSTİYORUM
Şanlıurfa'lı eğitimci Mahmut Cevheri tarafından önceki yıllarda başlatılan ve Türkiye genelinde yoğun ilgi gören "Vekilimi Ben Seçmek İstiyorum"  kampanyası konusunda Şanlıurfa Olay Gazetesi'nden Celal Çiftçi'nin çekimleri ile, Urfa haber'den Bermal Melik ve Ahin Güneş Mahmut Cevheri ile röportaj yaptı.

Urfa Haber ve Şanlıurfa Olay Gazetesi'nin ortak çalışması ile görüntülü olarak yapılan röportajda Bermal Melik ve Ahin Güneş "Vekilimi Ben Seçmek İstiyorum" kampanyasının son durumunu, bu kampanya ile hayata geçirilmeye çalışılan " Özgür Birey" anlayışının neler getireceği irdelendi.

Gazeteci Celal Çiftçi'nin  çekimlerini gerçekleştirdiği ve çok çarpıcı açıklamaların yer aldığı röportaj yaklaşık 1 buçuk saat sürdü.

Cevheri çarpıcı bu röportajda halkın ülke yönetiminde tam söz sahibi olması, gerçek demokrasinin yerleşmesi ve ülkede var olan "Kürt Sorunu" gibi çok önemli konuların çözümün de bu hareketin başarıya ulaşması ile son bulacağının altını çizdi.

İki bölümden oluşan bu röportajı izlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.


1.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEOYA TIKLAYIN2.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEOYA TIKLAYIN


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık