Ana Sayfa Urfa Haberleri VETERİNERLİK FAKÜLTESİ OSMANBEY’E TAŞINACAK

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ OSMANBEY’E TAŞINACAK

Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampüsünde öğrencilerle öğlen yemeği yiyen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Eyyübiye kampüsündeki sınıf darlığı sıkıntısını gidermek için Veteriner Fakültesini Osmanbey’e taşımak istediklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2015 Salı 10:41
VETERİNERLİK FAKÜLTESİ OSMANBEY’E TAŞINACAK

Veteriner Fakültesini Osmanbey’e taşıdıklarında Eyyübiye kampüsündeki sınıf darlıklarını bir nebze rahatlayacağını söyleyen Rektör Taşaltın, Veteriner Fakültesinin yerine Teknik Bilimler Meslek Yükseokulu’nun geçeceğini açıkladı.

Sağlık, Kültür ve Spor Dairesinin Eyyübiye Kampüsünde porselen tabaklarla öğrencilere yemek dağıtımına başlaması dolayısıyla öğrencilerle öğlen yemeğini yiyen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın öğrencilerin sorunlarını da dinledi.

Öğrencilere daha temiz ve nezih bir ortamda hizmet verdiklerini söyleyen Rektör Taşaltın; “Eski sistemde kâğıt tabak ve bardak kullanılıyordu. Problem oluyordu. Önceki tabldot sistemden tabak sistemine geçtik.Bu sisteme geçerek israfı önledik.  Bu bizim için problemdi, bunu çözdük. Öğrencilerimizin diğer problemlerini de hızlı bir şekilde çözeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star