Ana Sayfa Urfa Haberleri Viranşehir Belediyesi, 400 Bin Metrekare Kilitli Taş Döşeyecek

Viranşehir Belediyesi, 400 Bin Metrekare Kilitli Taş Döşeyecek

Viranşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Sinan Burun, 2013 yılı içerisinde ilçe merkezinde toplam 400 bin metrekare kilitli taş döşeyeceklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 09:29
Viranşehir Belediyesi, 400 Bin Metrekare Kilitli Taş Döşeyecek

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu yıl 400 bin metrekarelik bir alanı kilitli parke taşları ile döşemeyi hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Sinan Burun, belediyenin üç ayrı mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi. Cumhuriyet Mahallesi ile çalışmalarına başlayan Viranşehir Belediyesi, HürriyetMahallesi, Kışla ve Yenişehir Mahallesi ile çalışmalarına hız verdi. 3 ayrı ekibin çalıştığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarında, Hürriyet Mahallesi'nde Sulutepe Caddesi ve Hürriyet Caddesi'nin alt kısmında bulunan tüm caddeler kilitli parke taşları ile döşenecek. Kışla Mahallesi'nde de Ticaret Caddesi'ni kitli parke taşları ile döşeyen Viranşehir Belediyesi, Yenişehir Mahallesi'nde ise Ceylanpınar Caddesi ardından 1617, 1612 ve 1622. sokaklarda çalışmalarına başladı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Sinan Burun, çalışmalarına tempolu bir şekilde devam ettiklerini söyledi. Burun, "Bu yıl hedefimiz 400 bin metrekarenin üzerinde kilitli parke taşı döşemektir. Asfaltı gündemden tamamen kaldırmayı hedefliyoruz. Şu an 3 ayrı mahallede çalışmalarımız sürüyor. Tüm mahallelerimizde ayrı ayrı çalışmalar yapacağız. Bütün mahalle muhtarlarımızla görüştük. Öncelikli yerlerden çalışmalarımıza başladık. Bu çalışmalarımız gittikçe hızlanacak." diye konuştu.

 

 

kaynak: haberler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık