Ana Sayfa Urfa Haberleri VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Viranşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ipekyolundaki çalışmalar nedeni ile trafiğe kapatılan yola binlik kanalizasyon boruları döşedi. Viranşehir İlçesi kanalizasyon çalışmalarında çok önemli bir yere sahip olan bu kanal kanalizasyon sularının daha geniş borularla aktarılmasını sağladı.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2012 Pazar 13:47
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Viranşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Viranşehiri İpek yolu şehir içi kısmında yapılan yol çalışması nedeni ile yolun trafiğe kapatılmasını fırsat bilerek, yolda kanalizasyon çalışması başlattı.

Mehmet Burun Kışla Mahallesinde bulunan Emiroğlu Caddesine daha önce 1000'lik kanalizasyon boruları düşenmişti. İpek yolu nedeni ile borular eski otogar ve öğretmen evi önünde durmuştu. İpek yolunun trafiğe kapatılmasını fırsat bilen birimimiz yolda kanalizasyon çalışması başlattı. ilk önce yolun kuzey kısmına boru döşeyen Su ve Kanalizasyon işleri Müdürlüğümüz ardından güney kısmına boru döşedi. Burada yapılan çalışmaları Belediyemiz Başkanvekili Mehmet Burun da izledi. Belediyemiz Başkanvekili Buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra bir açıklama yaptı. Belediyemiz Başkanvekili: "1000'lik borularla döşediğimiz kanalımızı yolun öbür tarafına geçirdik. bu çalışma ile kanal daha iyi bir duruma geldi. 28 Mart Caddesinde de aynı çalışma olacak." dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık