Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Viranşehir Belediyesi'nden Kilit Parke Atağı

Viranşehir Belediyesi'nden Kilit Parke Atağı

Şanlıurfa Viranşehir ilçe Belediyesi 2011 Yılında Yapılması için 120 Bin Metre kare kilitli parke taşı ve 15 bin metre kare büz boru ihalesi gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2011 Cuma 23:21
Viranşehir Belediyesi'nden Kilit Parke Atağı
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediyesi 2011 yılında yapmayı hedeflediği çalışmalarının temellerini atmaya başladı. İlçenin değişik yerlerinde yapılması hedeflenen kilitli parke taşı için ihalesini 04.04.2011 Pazartesi günü gerçekleştirdi. 120 bin metre kare kilitli parke taşı ihalesine 5 firma katıldı.

Belediye ihale toplantı salonunda yapılan ihaleye başvuran firmaların evrakları incelenirken, ihale sonuçlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Yapılacak çalışma ile ilçe genelinde kilitli parke taşının asfaltın yerine geçeceği belirtiliyor.Yine aynı günde büz boru ihalesi gerçekleştiren Viranşehir İlçe Belediyesi 15 bin metre kare büz boru yapımı ihaleye çıkardı. Saat:14.00’da belediye ihale salonunda yapılan ihaleye 2 firma katılırken sonuçların evrakların incelenmesinin ardından açıklanması bekleniyor.Konu ile ilgili GAPHA Şanlıurfa Temsilcisi Abdullah TOPRAK'a bir açıklama yapan Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun, çalışmaların bu yıl iki katına çıkarıldığını belirtti. Burun: "Geçen yılın iki katı kilitli parke taşı yapmını ihaleye çıkardık. İlçemizin her mahallesinde eşit dağılımlı bir çalışma olacak. Bu şekilde çalışmalarımız her geçen yıl biraz daha geliştirerek, ilçemizde asfaltı tamamen kaldıracağız" dedi.(GAPHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık