Ana Sayfa Urfa Haberleri VİRANŞEHİR İLÇE ÖZEL İDARE KAR SINAVDAN GEÇTİ

VİRANŞEHİR İLÇE ÖZEL İDARE KAR SINAVDAN GEÇTİ

Viranşehir İlçe Özel İdaresi, kar temizleme çalışmalarını başarı ile tamamladı.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2013 Salı 18:01
VİRANŞEHİR İLÇE ÖZEL İDARE KAR SINAVDAN GEÇTİ

Tüm yurt genelinde etkili olan ve Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesini de etkisi altına alan kar yağışı dolayısıyla bir çok köy yolu ulaşıma kapandı. Kapanan köy yollarını açmak için İlçe Özel İdaresi 24 saat mesai yaparak köy yollarını ulaşıma açmaya çalıştı. Yürütülen çalışmalar neticesinde kapalı olan tüm köy yolları ulaşıma açıldı.

İlçe Özel İdaresi tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Bunların yanında İlçe Özel İdarenin sorumluluk alanında olmadığı halde Viranşehir Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan'ın talimatı ile kapanan Ceylanpınar ve Mardin yolu da trafiğe açtık.

Kar yağışı nedeni ile kapandığı tespit edilen köy yollarına derhal müdahale edildi. İlçemiz Viranşehir'de devam eden kar yağışı dolayısla kapanan köy yolları ise; Burç, Oğlakçı, Nergizli, Küçük Zok, Germen, Kadıköy, Nohutlu, Botaş Yolu, Ayaklı, Ataklı, Binekli, Büyük Bardakçı, Yağızlar, Ceylanpınar, Gönüllü, Yukarı Dardoğan, Ayşe, Üçgül, Çiğdem, incirli, Büyük Çavuş, Bıyıklı, Toklu, Ayrıdüşen, Gözlek, Çınarlı, Karakuzu, Dede, Onarlı, Göncük, Dereli, Sulutepe, Karatepe, Tahilli, Yağızlı, Yazgüneşi, Aşağı Sarpın, Ayaklı köylerinin yolları açıldığını" ifadelerine yer verildi.

Yolları ulaşıma açılan köylüler ve yolda mahsur kalan vatandaşlar, ViranşehirKaymakamı Muhammet Lütfi Kotan ve ekibine teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star