Ana Sayfa Urfa Haberleri VİRANŞEHİR KAYMAKAMI VİRANŞEHİR ÇADIRKENT ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

VİRANŞEHİR KAYMAKAMI VİRANŞEHİR ÇADIRKENT ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

Viranşehir Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer, Başarılı memurların ödüllendirilmesi kapsamında AFAD Viranşehir Çadırkent’te görev yapan Ahmet Direk, Halik Şakır ve Dr. Ahmet Gökhan Sarıtaş’ı “ Başarı Belgesi ” ile ödüllendirdi.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2015 Cuma 04:24
VİRANŞEHİR KAYMAKAMI VİRANŞEHİR ÇADIRKENT ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

Kaymakamlık makamında yapılan ödüllendirme törenine AFAD Çadırkent Kamp müdür yardımcıları Ahmet Direk, Halil Şakır ile Sahra Hastanesi Doktoru Dr. Ahmet Gökhan Sarıtaş katıldı.

AFAD Viranşehir Çadırkent’te görev yapmanın fedakarlık gerektiğini ifade eden Kaymakam Citer, göstermiş oldukları özveriden dolayı memurlara teşekkür etti. Çadırkent’in kurulmaya başlamasından itibaren aktif bir şekilde görev yaptığını belirten Kamp müdür yardımcısı Halil Şakır, kendilerini ödüle layık gören Kaymakam Citer’e teşekkür etti.

Çadırkent’te görevli olan bütün birim personellerinin eş güdüm içerisinde çalıştıklarını ifade eden Ahmet Direk, Sığınmacıların sorun yaşamaması için büyük bir gayret sarf ettiklerini kaydetti.

Çadırkent yönetmenin bir şehir yönetmekten farksız olduğunu söyleyen Direk, Bütün bu zorluklara rağmen 2 yıldan fazla bir süredir binlerce Suriyeli sığınmacıyı ağırladıklarını sözlerine ekledi.

Memurlara başarı belgelerini takdim eden Kaymakam Citer, Memurlarla bir hatıra fotoğrafı çekti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık