Ana Sayfa Urfa Haberleri Viranşehirli Muhtarlardan Kavşak Talebi

Viranşehirli Muhtarlardan Kavşak Talebi

Viranşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun: "Karayolları Yapmayacaksa İzin Versinler Kavşağı Belediye Olarak Biz Yaparız"

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2013 Cuma 04:01
Viranşehirli Muhtarlardan Kavşak Talebi

Viranşehir Mahalle Muhtarları Viranşehir Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, Kara Yolları Bölge Müdürlüğü'nün Hububat Kompleksi ve Otogar mevkiinde kavşak yapmamasına anlam veremediklerini belirterek Belediye'den bu konuda yardım istediler.

 


Belediye Başkanvekili Mehmet Burun ile görüşen muhtarlar ilçenin sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundular. Toplantıda Muhtarlar, Belediye ile koordineli çalışacaklarını ve Belediyenin yanında olacaklarını söylediler. Özellikle Kara Yolları Bölge Müdürlüğü'nün Hububat Kompleksi ve Otogar mevkiinde kavşak yapmamasına anlam veremediklerini belirten muhtarlar, bu konuda belediyenin yanında olacaklarını ve belediyenin vereceği her karara destek vereceklerini dile getirdiler. Bu hizmetin Viranşehir halkına yapılan hizmet olduğuna dikkat çeken muhtarlar bu hizmeti engellemekle belediyenin engellenmediğini, halka hizmetin engellendiğinin altını çizdiler. Muhtarlar olarak bu hizmetin gerçekleştirilmesi için ellerinden ne gelirse yapacaklarını söylediler.

 


Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun da belediyenin yoğun bir çalışma sezonuna girdiğini, fen işleri, su kanal, park bahçe, imar ve diğer birimlerin çalışmalarının yoğun olarak sürdüğünü dile getirdi. Burun, tüm mahallelerde çalışmalar yapacaklarını, Otogar ve Hububat Kompleksi için resmi yazışmaların sürdüğünü sürdüğüne dikkat çeken Burun, kara yollarının kavşak yapmaması halinde kendilerine kavşak yapılması için izin verilmesi gerektiğini belirtti. Burun, “Eğer onlar yapamıyorsa bıraksınlar biz yapalım. Bizim yapacak gücümüz var. Halkımız bu hizmetlerden mahrum kalmasın. Yazışmalarımız sürüyor. Eğer yapılmazlarsa biz gerekli çalışmayı yapacağız” diye konuştu.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık