Ana Sayfa Ekonomi Visa Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Visa Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Visa 2010 Başarı Ödülü'nü alan bankalar belli oldu.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 14:46
Visa Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu
Visa 2010 Başarı Ödülü'nü alan bankalar belli oldu. Kredi kartı ve ticari kartların kullanımını artıran Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası ile Finansbank ödüle layık görüldü.

Visa Europe, üye bankaları Vizyonist Konferansı'nda bir araya getirdi. Konferansta Türkiye ve dünya ekonomisi, ödemeler dünyasında sosyal medyanın yeri, mobil ödemeler dünyası gibi konular tartışıldı.

Vizyonist dâhilinde Visa 2010 Başarı Ödülleri de takdim edildi. Banka kartı, kredi kartı ve ticari kart kullanımına göre yapılan değerlendirmelerin ardından ödüle layık görülen kurumlar şöyle sıralandı:

Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka Yapı Kredi Visa Electron Banka Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka Türkiye İş Bankası

Visa Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Banka Garanti Bankası Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Yüksek Büyümeyi Gerçekleştiren Banka Finansbank

Visa Electron Banka Kartı Alışveriş Hacminde En Yüksek Büyümeyi Gerçekleştiren Banka Finansbank

Ödüllü bankaları tebrik eden Visa Europe Büyüyen Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mark Antipof, "Türkiye, son derece güçlü piyasa dinamikleri, istikrarlı ekonomik büyümesi ve teknik ilerlemeye yatkınlığı ile Visa Europe için en önemli piyasalar arasında yer alıyor. Bu tarafları ve Türkiye'deki üye bankalarımızın yarattığı değer ile Visa Europe ülkenin önümüzdeki dönemde de güçlü bir şekilde büyümeye ve geçtiğimiz sene olduğu gibi Avrupa'da pek çok reform yapacağına inanıyoruz. " dedi.(haberler.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da LPG Fiyatları Yine Yükseldi

Şanlıurfa'da LPG Fiyatları Yine Yükseldi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star