Ana Sayfa Urfa Haberleri YA, ELEKTİRİK ÇARPARSA!

YA, ELEKTİRİK ÇARPARSA!

Şanlıurfa'da hava sıcaklığından bunalan çocuklar hiçbir tehlikeye aldırış etmeden parklarda bulunan süs havuzlarında serinlemeye çalışması dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2014 Cuma 08:40
YA, ELEKTİRİK ÇARPARSA!

Hava sıcaklığının 55 dereceye çıktığı Şanlıurfa'da kavurucu sıcaklıklar devam ediyor.Özellikle öğlen saatlerinde etkisini gösteren sıcaklıklardan bunalan çocuklar çareyi süs havuzlarında serinlemekte buluyor.Özellikle belediyeler tarafından yapılan ücretsiz havuzlara girmeyen çocuklar süs havuzlarında yüzmeyi ve eğlenmeyi daha uygun olduğu düşencisinde olduklarını söyleyerek hiçbir şeyden korkmadıklarını söylediler.Çocuklar: " Havalar çok sıcak oruç tutuyoruz evde sıkıldık ve bizde arkadaşlarla parktaki havuza geldik ve serinliyoruz.Burada elektrik bizi çarpmaz ücretsiz havuza gitmek içinde yol parası gidiyor paramız olmadığı için bizde burada serinliyoruz."Dediler.

Öte yandan havanın bunaltıcı olmasından dolayı bazı vatandaşlar ise parkın gölgelik alanlarında uzanarak vakit geçirdiler.

Ayrıca süs havuzlarında bir çok çocuk elektrik akımına kapılarak ağır yaralanmış hatta hayatını kaybedenler bile olmuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık