Ana Sayfa Urfa Haberleri Yahlizade ve Yıldız’ın seçim çalışması

Yahlizade ve Yıldız’ın seçim çalışması

- Suruç ve Bozova başta olmak üzere il genelinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Yahlizade ve Yıldız, gece gündüz çalışıyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2011 Çarşamba 17:08
Yahlizade ve Yıldız’ın seçim çalışması
     Zaman zaman kendi çevreleriyle, zaman zaman da parti teşkilatının görevlendirdiği Milletvekili aday adayları ve Devlet Bakanı Faruk Çelik ile birlikte, il genelinde seçim çalışmalarını düzenli olarak sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayları Abdülkadir Yahlizade ve Namık Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Suruç ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek, köylülere AK Parti icraatlarını ve bu dönemde Şanlıurfa’ya yapılacakları anlatıp destek olmalarını istiyor.

     AK Parti Milletvekili aday adayları Abdülkadir Yahlizade ve Namık Yıldız, beraberinde AK Parti Suruç İlçe Başkanı İzzettin Aslan ile birlikte Suruç ilçesine bağlı Kalkanlı, Ölçektepe, Küçükova, Harmanalan, Aliören, Yaylatepe, Balaban, Yumurtalık, Yeşilce, Mürşitpınar, Bilekli, Sokran, Saygın, Aşağı Karıncalı köylerine giderek köylülerle bir süre sohbet ettiler. Köyün ve köylülerin sorunlarını ve taleplerini öğrenen Yıldız ve Yahlizade, bu dönemde köyler başta olmak üzere Şanlıurfa genelinin bütün sorunlarının mutlaka çözüleceğini belirterek, konuyu Bakan Faruk Çelik’e ileteceklerini söyledi.

Başbakanla aynı yoldan geliyoruz

     Kendisinin Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte, merhum Başbakanlarımızdan Prof.Dr. Necmettin Erbakan ile aynı partide iken birlikte ayrıldıklarını belirten Abdülkadir Yahlizade, “AK Parti kurulunca bizde yine eski günlerdeki gibi çizgimizden şaşmadan AK Parti saflarında yerimizi aldık. O günden beri bir nefer gibi çalışıyoruz. Hatta bu dönemde partili arkadaşımız Namık Yıldız ile birlikte AK Partiden Milletvekili aday adayı olduk. Kısmet olmadı, aday gösterilmedik ama partimize de küsmedik, küsmeyiz de. Yine partimiz için verilen görevleri yerine getiriyoruz. Gece gündüz demeden seçim çalışmalarına destek oluyoruz. Bizim gönlümüzde yatan parti AK Parti, siyasi ise Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star