Ana Sayfa Urfa Haberleri Yar.Doç.Dr. Gök esnaf turunda

Yar.Doç.Dr. Gök esnaf turunda

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök seçim çalışmaları kapsamında şehir merkezinde esnafları ziyaret ederek destek istiyor.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2011 Pazar 04:51
Yar.Doç.Dr. Gök esnaf turunda
     12 Haziran genel seçimlere az bir zaman kala çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti milletvekili adaylarından Abdülkerim Gök, şehir merkezindeki esnafı ziyaret edip hal hatır sordu, sorunlarını ve taleplerini dinlerdi.

     Şanlıurfa’nın sorunlarının bu dönemde mutlaka çözüme kavuşacağını belirten Gök, “Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in Şanlıurfa’ya geldiği günden beri birlik ve beraberlik içersinde yürütülen çalışmalar sonucu Şanlıurfa merkez, ilçeler, beldeler ve köylerin, hatta mahallelerin bile sorunlarını en doğru kaynaklardan ve yerinde görerek belirledik. Seçim Taahhütnamesi adı altında kitapçık hazırladık. Bu kitapçığa Şanlıurfa’mız için yapılması gerekli olan yeni yatırımları da ekledik. Belirlenen hizmetlerin hepsi 13 Haziran’dan itibaren 4 yıl içersinde mutlaka gerçekleştirilecek. Zaten bizler elimizden gelen gayreti göstereceğiz, vatandaşlarımız da takipçisi olacak ve bizlerden hesap soracak” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık