Ana Sayfa Urfa Haberleri Yasaklı Yayınlar Arasında Urfa'dan 2 Gazetede Var!

Yasaklı Yayınlar Arasında Urfa'dan 2 Gazetede Var!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yasak olan yayınların listesi yasaklandı. MEB resmi sitesinden uyarı geldi. Öğretmenler ve idarecilerin bu yayınları okulda bulundurması halinde görevden alınacakları belirtiliyor. Yasaklı yayınlar arasında Urfa'dan 2 gazetede bulunuyor. Öğretmen ve okul müdürleri bu yayınları okulunuzda bulundurmayın!

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2016 Perşembe 22:25
Yasaklı Yayınlar Arasında Urfa'dan 2 Gazetede Var!

Milli Eğitim Bakanlığı, okullarda bulundurulmayacak yayınların listesini yayınlayarak açıkladı. MEB, her derece ve türdeki okul/kurum müdürlükten bünyesinde kurulmuş olan okul kütüphaneleri ile z-kütüphanelerdeki kaynaklar içerisinde yer alan kitap, dergi, gazete, CD, video kaset vb. yayınlardan, ek listede ismi belirtilen yayınevleri ve dağıtım kanalları kaynaklarından Fethullah Gülenle ilgili tüm basılı ve teknolojik kaynakların, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Kütüphaneleri Yönetmeliği ile Taşınır Mal Yönetmeliğinin ilgili hükümlerine göre ayıklanması, hurdaya ayrılması, kayıtlardan çıkarılması ve imha edilmesini istedi.

Yayınlanan listede Şanlıurfa’da FETÖ kapsamında kapatılan ve tutuklanan Muhammed Taşçıların sahibi olduğu Urfa Haber Ajansı Gazetesi ve Ajans 11 Gazetesi de yer alıyor.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star