Ana Sayfa Urfa Haberleri YAVUZ :HAİN SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİRENLERİ NEFRETLE KINIYORUZ

YAVUZ :HAİN SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİRENLERİ NEFRETLE KINIYORUZ

Şehit Aileleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz, Beytüşşebap ve Viranşehir'deki terör saldırılarına ilişkin, ''Hain saldırıları gerçekleştirenleri nefretle kınıyoruz''

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2012 Pazartesi 14:31
YAVUZ :HAİN SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİRENLERİ NEFRETLE KINIYORUZ

Şehit Aileleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Yavuz, Beytüşşebap ve Viranşehir'deki terör saldırılarına ilişkin, ''Hain saldırıları gerçekleştirenleri nefretle kınıyoruz'' dedi.
Yavuz, yaptığı yazılı açıklamada, yaşanan hain terör saldırılarının Türk milletinin bütünlüğünü hedef aldığını ancak bölücülerin kesinlikle emellerine ulaşamayacağını vurguladı.
Terörün bir insanlık suçu olduğunu, bu tür saldırıların amacının da ortada olduğunu aktaran Yavuz, açıklamasında şunları kaydetti:
''Saldırılarla Türk Ulusu'nun birlik ve beraberliği hedef alınmıştır. Ancak bilinmelidir ki, bölücüler bu emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Ülkemizin, bölgesinde ve dünyada önemli bir konuma geldiği bir dönemde birilerinin bu gelişimi hazmedemediği açıkça görülmektedir. Milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden bu tür çirkin saldırılara en güzel cevap yine Türk milletinin sergileyeceği birlik ve beraberlikle verilecektir. Hain saldırıları gerçekleştirenleri nefretle kınıyoruz. Olaylarda yaralanan güvenlik görevlilerimize de Allah'tan şifa diliyoruz.''

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık