Ana Sayfa Urfa Haberleri Yaylak Beldesi Bin 548 Dönüm Yeşil Alana Kavuştu

Yaylak Beldesi Bin 548 Dönüm Yeşil Alana Kavuştu

Bozova'nın Yaylak Beldesi Belediye Başkanı İ.Halil Göçer beldenin bugününü değil yarınlarını düşünerek parka çalışmalarını başlattıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 09:26
Yaylak Beldesi Bin 548 Dönüm Yeşil Alana Kavuştu

Göçer yaptığı açıklamada, "Ben farklı bölgelerde gezdim. Başka illerde gördüğüm park alanları bizim belde de neden olmasın dedim. Yaklaşık 10 dönümlük bir alanda çalışmalarımız başladı. Kayalık alan olmasına rağmen biz kamyonlarla kırmızı toprak çektik, alanı toprakla bütünleştirdik ve sonra ağaçlandırmalara başladık. Şu anda beldeme çok güzel bir park oldu. Bundan da çok mutluyum" dedi.


Beldeye gelen misafirleri düşünerek bir misafirhane yaptırdığını kaydeden Göçer, "Taş binayı inşa ettik. Beldemize gelen misafirler rahat etsin diye yaptırdık. Belediye Başkanı olarak beldeme yakışır bir hizmet anlayışıyla çalışmalara devam ettim. Sosyal alanlarımıza çok önem verdim. Bir eğitimci olarak Beldeme yaklaşık bin 448 dönüm orman alanını kavuşturdum. Bir bölümü ormanlık, bir bölümü badem olan bu yeri beldeme hediye ettim. Bugün değil yarınlarda halkımız bana dua edecektir" dedi.

 

 

 

iha

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık