Ana Sayfa Urfa Haberleri YAZ SPOR OKULLARINDA, BOKS KURSLARI DEVAM EDİYOR

YAZ SPOR OKULLARINDA, BOKS KURSLARI DEVAM EDİYOR

Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yaz spor okulları kapsamında açılan boks branşına yoğun ilgi her geçen gün daha da artmaya devam ediyor

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2014 Çarşamba 11:22
YAZ SPOR OKULLARINDA, BOKS KURSLARI DEVAM EDİYOR

Okulların tatil olmasıyla birlikte Şanlıurfa Gap Arena Spor salonunda boks kursları devam ediyor. Geçen senelere nazaran sporcu sayısının artmasıyla birlikte Şanlıurfalıların yoğun katılımıyla devam eden boks kurslarına 3 kategoride ve toplamda 130 sporcu ile devam etmektedir.

 

Boks Antrenörü Mustafa Şen, yaz döneminde boks kurslarımıza olan talep bizleri çok sevindirdi. Bu sporcularımızın içinden ileride Türkiye derecesi elde eden sporcular çıkarmak istiyoruz. Sporcularımızın da istekli bir şekilde çalışmalara gelmeleri bizleri mutlu ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, sürekli antrenmanlara gelerek sporcuları yerinde izleyip onlara moral veriyor. Bize verdiği bütün desteklerinden dolayı sporcularım adına Sayın Ertuğrul Yıldız’a teşekkür ediyorum.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ise yaz spor okullarının bu yıl ki programına da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yoğun bir katılım olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, “Çocuklarımızın yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bütün tesislerimizde haftanın 7 günü sabah 08:00'dan akşam 19'a kadar 30 branşta antrenmanlarımız devam ediyor. Bu spor branşları içersinde 10 tane engelli sporcu branşlarımız mevcut, yaz spor okullarına katılan öğrencilerimize bu ay içerisinde yetenek taraması yapılacağını, yetenek taraması sonucunda başarılı olan sporcularımızın performans gruplarına dahil edileceğini söyleyen Yıldız, kurslara ilgi gösteren ve bu kurslara çocuklarının katılımını sağlayan velilerimize ve Boks İl Temsilcimiz Murat Akaltun’ a teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star