Ana Sayfa Kültür/Sanat YAZAR KAHRAMAN TAZEOĞLU URFA'DA

YAZAR KAHRAMAN TAZEOĞLU URFA'DA

Romantik şiirleri ve romanlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şair ve yazar Kahraman Tazeoğlu son kitabı 'Aşkla Kal'ın imza günü için Urfa'ya geliyor.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2016 Cuma 07:17
YAZAR KAHRAMAN TAZEOĞLU URFA'DA

Romantik şiirleri ve romanlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şair ve yazarKahraman Tazeoğlu, Adana Optimum ile Şanlıurfa ve Kahramanmaraş Piazza'larda sevenleriyle buluşacak. Bulundukları kentlerde, çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yaparak, halkın bu alandaki ihtiyaçlarına da cevap veren Optimum ile Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, aşkın ve sevginin yazarı Kahraman Tazeoğlu'nu Adana,Şanlıurfa ve Kahramanmaraş halkıyla bir araya getirecek.

SON KİTABI 'AŞKLA KAL'I İMZALAYACAK

2004 yılında Radyo Yayıncıları Derneği tarafından "En İyi Şiir Programcısı", 2006 yılında daTürkiye Yazarlar Birliği tarafından "En İyi Radyo Programcısı" seçilen Kahraman Tazeoğlu, 16 Nisan Cumartesi günü saat 13.00'da Adana Optimum'da, 17 Nisan Pazar günü saat 13.30'da Şanlıurfa Piazza'da, aynı gün saat 18.00'da da Kahramanmaraş Piazza'da sevenleriyle bir araya gelecek. Tazeoğlu, imza günü etkinliklerinde, yeni kitabı "Aşkla Kal"ı sevenleri için imzalayacak. 

 

Kaynak: Gazeteipekyol

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık