Ana Sayfa Siyaset Yazıcıoğlu'nun Kara Kutusu Konuştu

Yazıcıoğlu'nun Kara Kutusu Konuştu

Muhsin Yazıcıoğlu'nun 11 yıl özel kalem müdürlüğünü yapan Okan Köksal, Yazıcıoğlu'nun bilinmeyen yönlerini anlattı. Köksal, çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2011 Perşembe 13:46
Yazıcıoğlu'nun Kara Kutusu Konuştu
Helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun 11 yıl özel kalem müdürlüğünü yapan Okan Köksal, Cihan'na konuştu.

Yazıcıoğlu'nun hiç yanından ayırmadığı açık kahverengi çantanın kazadan sonra kaybolduğunu söyleyen Köksal, "Sivas'taki evinde çıkmadı. Makam arabasında, kendi evinde de değildi. O çantanın akıbeti çok önemli." dedi.

Genel merkeze çok ziyaretçi geldiğini anlatan Köksal, "Hep şunu söyledim: genel başkanla ilgili, 'çayımızı kahvemizi içenler bize oy verselerdi yüzde 10'u aşmıştık." şeklinde konuştu.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun özel kalemi olmasının yanında bir anlamda kara kutusu da olan Okan Köksal, Cihan'la Muhsin Yazıcıoğlu'nun bilinmeyen yönlerini paylaştı. Muhsin Yazıcıoğlu ile Meclis'te 1992 yılında tanıştığını söyleyen Okan Köksal, "Rahmetli genel başkanının kendi talebi doğrultusunda özel kalemi oldum. Vefat edene kadar bu görevde kaldım. Aramızda özel kalem-genel başkan ilişkisinin dışında abi kardeş ilişkisi vardı. Rahmetli despot bir insan değildi. İnsana insan gibi değer verirdi. Hayatı boyunca da bunları düstur edinmişti. Genel başkan ile çalıştığım süre zarfında, kızarak sert bir üslupla konuştuğuna şahit olmadım." dedi.
(sabah)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yavuz: 11 Nisan Projesinde Basiretsizlik Sergilendi

Yavuz: 11 Nisan Projesinde Basiretsizlik Sergilendi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık