Ana Sayfa Urfa Haberleri YAZIN YATIYORUZ, KIŞIN ÇALIŞIYORUZ!

YAZIN YATIYORUZ, KIŞIN ÇALIŞIYORUZ!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri (ŞUSKİ) tarafından adeta vatandaşa eziyet uygulanıyor. Yazın yapılması beklenen yol ve onarım çalışmaları kışın ortasında yağmur altında yapılması tepkilere neden oldu.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2014 Çarşamba 16:47
YAZIN YATIYORUZ, KIŞIN ÇALIŞIYORUZ!

 Şanlıurfa’nın kaderinde yer alan yazın yatmak kışın çalışmak halen sürüyor. Belediyeler ve kurumlar tarafından Şanlıurfa’da yol yapımları her nedense yağmur yağmadan, yollar göle çevirilmden, vatandaşın üzeri çamur olmadan yapılmamaya devam ediyor. Özellikle yazın yat, kışın çalış politikası içerisinde olan kurumlar vatandaşın da tepkisine neden oluyor.

 Kentin Bediüzzaman aile mezarlığı kavşağında yazın yapılması beklenen yol çalışması ne hikmet ise yağmurun altında yapılmaya başlandı. İşçilerde ekmek davası için mecburen katlandığı çalışmalar hem vatandaşları hem de araç sürücülerinin sitemine neden oldu.

 Yazın yapılması beklenen yolların kışın yapılmasından dolayı tepki gösteren vatandaşlar belediyeler bize iyi hizmet veriyor görün bizi nasıl rezil etti diyerek sitem ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık