Ana Sayfa Urfa Haberleri YENİ ÇIKMIŞ GİBİ, MÜCADELE EDECEKLER MİŞ!

YENİ ÇIKMIŞ GİBİ, MÜCADELE EDECEKLER MİŞ!

Yıllardır çocukları sömüren madde bağımlılığı alışkanlığı devam ederken,Yeşilay Şanlıurfa İl Temsilciliği tarafından madde bağımlılığı ile mücadele konulu toplantı gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 13 Eylül 2014 Cumartesi 11:37
YENİ ÇIKMIŞ GİBİ, MÜCADELE EDECEKLER MİŞ!

Özel bir mekanda düzenlenen toplantıya,Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük,Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman,Yeşilay Şanlıurfa Temsilcisi Muhharrem Çelik,İlçe Belediye Başkanları,Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Eyyüp Pınarbaşı,bazı STK Temsilcileri,gazeteciler ve Üniversite görevlileri katıldı.

Burada açılış konuşmasında madde bağımlılığının yaygınlığından bahseden Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa İl Temsilcisi Muharrem Çelik Şunları söyledi.

Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman ise Valilik ve Şanlıurfa'da bazı kurumlar tarafından bu madde bağımlılığının önlenmesi için gereken çalışmaların yapıldığını aktararak şunları belirtti.

Son olarak konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ise Yeşilay Cemiyetine dernek binası bulma konusunda gereken çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Ayrıca Gerek Şanlıurfa'da,gerek ise bir çok ilde son zamanlarda gençlerin ölümüne neden olan Bonzai illeti,bir çok gencin ölümüne neden olmuş bazı gençler ise komaya girmişti.Şanlıurfa'da ise Uyuşturucu ile mücadele konusu gerçekleşen toplantıda görünüyor ki yeni bir olaymış gibi lanse edilmekte olup,mücadele kararı ise yeni alınmaya başlanacağı dikkatleri çekti.

Haber: Umut DELİ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star