Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Türkiye Yeni Diyanet İşleri Başkanı İlk Konuşmasında FETÖ Mesajı Verdi: Tahribatı Onarmaya Çalışacağız

Yeni Diyanet İşleri Başkanı İlk Konuşmasında FETÖ Mesajı Verdi: Tahribatı Onarmaya Çalışacağız

Diyanet İşleri Başkanlığı'na atanan Prof. Dr. Ali Erbaş, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada "FETÖ'nün oluşturduğu hasarı onarmak için her zamankinden çok çalışmamız gerekiyor." dedi.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2017 Pazartesi 16:27
Yeni Diyanet İşleri Başkanı İlk Konuşmasında FETÖ Mesajı Verdi: Tahribatı Onarmaya Çalışacağız

 genç beyinleri sömürerek, gizemli ve bulanık din anlayışı ile oluşturduğu hasarı onarmak için ümmetin dirilişini sağlamak için her zamankinden daha çok çalışmamız gerekiyor." dedi.

İşte o konuşmadan satır başları:

"Her karış toprağı şüheda kanı ile sulanmış vatanımızın dört bir köşesinden, mihrapta kıyama duran imam hatiplerimize, dinimizin manevi huzurunu insanımıza taşıyan müftülerimize, kuran kursu öğrencilerimizden eğitim görevlilerimize, dünyanın dört bir yanındaki maneviyat elçilerine velhasıl bu şerefli görevin ağır sorumluluğunu birlikte taşıyacağımız teşkilatımıza selam ve sevgilerimi sunuyor, hayır dualarını bekliyorum.

MAZLUMLARA EL UZATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkanlığımız yapıcı, kolaylaştırıcı, açık, net ve sarih bir üslup esaslı bir hizmet tarzıyla düşünce ve beyin işgalcilerine karşı tüm vatanadaşlarımızın din güvenliğini sağlamaya devam edecek. Başkanlığımız işgalci ve sömürgeci küresel güçlerin dünyamızı göç ve ızdırap yurduna çevirerek kaosa sürüklediği başta  Arakan olmak üzere dünyadaki bütün mazlum halklara devletimizle birlikte nusret elini uzatmaya devam edecektir.

 

 

 

FETÖ İLE MÜCADELE VURGUSU

FETÖ'nün genç beyinleri sömürerek, gizemli ve bulanık din anlayışı ile oluşturduğu hasarı onarmak için şehitlerimizin emanetine sahip çıkmak için umut olan dua alan örnek teşkilatımızın dağınık zihinleri toplamaya, ümmetin dirilişini sağlamak için her zamankinden daha çok çalışmamız gerekiyor."

 

(sondakika.com)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da 2 asker şehit oldu

Şanlıurfa'da 2 asker şehit oldu

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık