Ana Sayfa Kültür/Sanat Yeni Dönem Gülpınar İle Başladı

Yeni Dönem Gülpınar İle Başladı

Siverek'te faaliyet gösteren Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği (SİVSAD) gerçekleştirilen olağanüstü kongrede tek aday olan Mustafa Veysel Gülpınar üyelerin hazır bulunduğu kongrede oy birliği ile yeni başkan seçildi.

Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2016 Pazar 20:08
Yeni Dönem Gülpınar İle Başladı

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde faaliyet gösteren Siverek Fotoğraf Sanatçıları Derneği (SİVSAD) 1.olağanüstü kongresini gerçekleştirdi.

İlçenin Adnan Menderes bulvarı üzerinde bulunan Dernek binası olarak faaliyet gösteren tarihi cıncıklı hamamda gerçekleştirilen olağanüstü kongrede tek aday olan Mustafa Veysel Gülpınar üyelerin hazır bulunduğu kongrede oy birliği ile yeni Başkan seçildi.  

Açılış konuşmasını gerçekleştiren SİVSAD Onursal Başkanı Selahattin Atsoy  15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar diledikten sonra dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Kongre sonrası yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Veysel Gülpınar yaptığı teşekkür konuşmasında şunları kaydetti. “SİVSAD’ta Başkanlık adaylığımı olumlu karşılayıp beni destekleyen yönetim kurulu üyelerine ve Dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Başkan olarak üzerimize aldığımız bu sorumluluk gereği Siverek’te sanatsal anlamda eksik olan açığı kapatmak adına elimizden gelen her türlü fedakârlığı yeni yönetim kurulumuz ve üyelerimizle birlikte güzel projeler hayata geçirerek eksikliği kapatacağımıza inanıyorum. Önceki yönetim kurulu Başkanı Ferit Akçalı’ya ve yönetim kurulu üyelerine,  bugün kongremizde aramızda olan çok değerli sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, Dernek başkanlarına teşekkür ediyorum yeni yönetimimizin Fotoğraf camiasına ve Siverek’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

SİVSAD’ın kongresine Şanlıurfa, Diyarbakır ve Siverek’te bulunan bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Minikler Doktorluğa İlk Adımı Piazza'da Attı

Minikler Doktorluğa İlk Adımı Piazza'da Attı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık