Ana Sayfa Siyaset Yeni İl binası Başbakana yetişecek

Yeni İl binası Başbakana yetişecek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, yeni İl binasındaki çalışmaları inceledi ve İl Başkanı Yusuf Eğilmez’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2011 Pazartesi 08:21
Yeni İl binası Başbakana yetişecek
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, yeni İl binasını gezerek çalışmalar hakkında İl Başkanı Yusuf Eğilmez’den bilgi aldı. Önen, 21 Mayıs 2011 tarihinde Şanlıurfa’ya gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni binada ağırlayacaklarını ve açılışını yaptıracaklarını söyledi.  Şanlıurfa – Karaköprü yol güzergahında kiralanarak yeniden restore edilen bodrum katı ile birlikte 4 katlı olan AK Parti İl teşkilatının yeni binasında çalışmalar süratle tamamlanıyor. Beraberinde İl Başkanı Yusuf eğilmez ile birlikte yeni binadaki çalışmaları yerinde gören ve İl Başkanı Eğilmez’den çalışmalar hakkında bilgiler alan AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, yeni binanın modern bir şekilde düzenlenmeye çalışıldığını ve 21 Mayıs günü Şanlıurfa’ya gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından da açılışının yapılacağını söyledi. Önen, Başbakan ve beraberinde Şanlıurfa gelecek olan konukları AK Partinin yeni binasında ağırlayacaklarını belirtirken İl Başkanı Yusuf Eğilmez de, “Yeni binamızı modern bir şekilde restore ediyoruz.

Yapımında emeği geçen il yönetiminden arkadaşımız Emin Demirkol ve çalışan herkese teşekkür ediyoruz. AK Partiye de böyle yerler yakışır” dedi.(Şanlıurfa Olay)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık