Ana Sayfa Siyaset Yeni Kabineye Son Şekil Verilecek

Yeni Kabineye Son Şekil Verilecek

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde kurmayları ile bir araya geldi. Toplantıda yeni kabine ve hükümet programına son şekli verilecek.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2011 Çarşamba 13:57
Yeni Kabineye Son Şekil Verilecek
Parti genel merkezindeki toplantıya bugün muhalefeti ziyaret eden Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek'in yanı sıra, eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay, AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ve hükümet programının hazırlanması aşamasında yer alan parti yöneticileri katılıyor.

Toplantıda, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, bugün CHP ve MHP ile TBMM Başkanlığı'na ilişkin yaptıkları görüşmelerde edindikleri izlenimleri de Başbakan Erdoğan'a aktaracaklar. Söz konusu görüşmenin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanlığı için Çiçek'in adaylığının gündeme geleceğine yönelik bir izlenim edindiğini söylemişti.

Öte yandan AK Parti, yeni dönemdeki ilk grup toplantısını yarın genel merkezde gerçekleştirecek. Toplantıda, AK Parti milletvekillerinin TBMM Başkan adayı için eğilimleri alınacak.(sabah)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık