Ana Sayfa Urfa Haberleri YENİ VALİDEN ÇELİK'E ZİYARET

YENİ VALİDEN ÇELİK'E ZİYARET

Son valiler kararnamaesi ile Şanlıurfa'ya atanan vali Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2016 Pazartesi 07:17
YENİ VALİDEN ÇELİK'E ZİYARET

Son valiler kararnamaesi ile Şanlıurfa'ya atanan vali Güngör Azim Tuna Gıda tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'i makamında ziyaret etti.

Ankara'da gerçekleşen ziyarette, Bakan Çelik yeni Urfa Valisi Güngör Azim Tuna ile Bakalık binasında görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Çelik Tuna'ya başarılar diledi. Görüşmede vali Güngör Azim Tuna'ya çalışmalarında başarılar dileyerek, Urfa'nın her türlü sorunu ile birebir ilgilenmesini, sorunların çözümünde kendisinin de üzerine düşeni fazlası ile yerine getireceğini vurguladı.

Bakan Faruk Çelik, Güngör Azim Tuna'nin görevini layıkı ile yapacağına inandığını Urfa'nın kendileri ve hükümet için çok önemli bir il olduğunu söyledi.

Vali Güngör Azim Tuna'da ziyaret sonrasında Urfa'da görev yapacak olmaktan onur duyduğunu, üzerine düşeni layıkı ile yapmaya çalışacağını ifade etti.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık