Ana Sayfa Urfa Haberleri YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ KÜTÜPHANE AÇILIŞINI YAPTI

YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ KÜTÜPHANE AÇILIŞINI YAPTI

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi kitap toplama kampanyası yaparak oluşturduğu kütüphanenin açılışını yaptı.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2013 Pazartesi 03:59
YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ KÜTÜPHANE AÇILIŞINI YAPTI

Gençlik merkezlerinin amacı Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerle değerlendirmelerine imkân tanıyan, kişisel gelişimlerini destekleyen, gençler tarafından çözüm üretilen ve projeler geliştirmek ve topluma yararlı bireyler yetiştirmektir.

Bu amaç kapsamında gençlerin ders çalışabileceği ve kitap okuyabileceği bir ortam oluşturularak kütüphane oluşturuldu. Kitap toplama kampanyası başlatılarak oluşturulan kütüphane Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ, Şube Müdürleri ve gençlerin katılımı ile açıldı.

Aylin KIRCI DUMAN yaptığı açıklamada “ Gençlik Merkezleri birbirinden güzel faaliyetler yaparak Türkiye de örnek olmaya devam ediyor. Kitap toplama kampanyası ile oluşturulan kütüphanede herkesin emeğinin olması çok anlamlı kılıyor. Bu sebeple emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ertuğrul YILDIZ ise; “Gençlerimizin Gençlik Merkezi çatısı altında toplamak için çok güzel faaliyetler yapıyoruz. Şanlıurfa da var olan 5 tane Gençlik Merkezimiz adete gençlerin ikinci evi oldu. Bu konuda bütün çalışanlarımın azimle çalışarak gençlerimizin serbest zamanlarında yanlış yerlere gitmeyerek kendilerini geliştirmeleri için faaliyetler düzenlemektedir. Oluşturulan bu kütüphanede emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kütüphanemize destek vermek isteyen herkes kitap getirebilir. “ Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık