Ana Sayfa Urfa Haberleri YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ’ NDEN "DOĞA YÜRÜYÜŞÜ"

YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ’ NDEN "DOĞA YÜRÜYÜŞÜ"

Yenişehir gençlik Merkezi üyelerine değişik bir gün yaşatmak adına düzenlediği etkinliği Şanlıurfa Merkezden 50 Km uzaklıktaki TEKTEK dağlarında gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2013 Pazartesi 07:52
YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ’ NDEN

Gençlerin ders ve okul ortamından uzaklaştırıp, stres atmalarını sağlamak üzere düzenlenen "Doğa Yürüyüşü"  için TEK TEK dağlarına gidildi..

Günün erken saatlerinde yola koyulan gençler Yürüyüşün yapılacağı yere varınca, önce kahvaltıya oturdular.Ortak kurulan sofrada çaylar içildikten sonra.TEKTEK dağlarının zirvesine yürüyüş başladı.

Doğa da yürüyüşten epey hoşlandıkları gözlenen gençler, temiz havayı sinelerine çekerken, tatlı bir yorgunluk gözlerinden okunuyordu.

Yürüyüş bittikten sonra KARA ALİ Kaplıcalarına uğrayan Yenişehir gençlik Merkezi üyeleri burada öğle yemeği yedikten sonra Yakan Topu oynadılar. Daha sonra geriye dönüş başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız “İl Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezlerimiz olarak imkânlarımız dâhilinde her zaman gençlerimizin hizmetindeyiz. Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak adına gençlik faaliyetlerini organize eden  Gençlik Merkezimiz gençlerimiz için hizmetlerine durmadan devam ediyorlar. Bu denli içten gayretlerinden dolayı Gençlik Merkezleri personellerime çok teşekkür ediyorum bundan sonraki dönemlerde şehirde farkındalık meydana getirecek projelere imza atmaya devam edecektir.

Yenişehir gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ;”Her zaman ki gibi, gençlerimize değişik bir gün yaşatma adına düzenlediğimiz "Doğa Yürüyüşü" olumlu geçti.Onlar ı  bir nebze olsun Okul ve dershane stresinden kurtardığımızı düşünüyorum.Onların sevinci bizim sevincimiz" diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık