Ana Sayfa Urfa Haberleri YENİSU KÖYÜ ÖĞRENCİLERİNE GİYECEK YARDIMI

YENİSU KÖYÜ ÖĞRENCİLERİNE GİYECEK YARDIMI

Yenisu Köyü İlköğretim Okulu Öğretmeni Aynur Demir’in girişimleri sonucunda bir firma tarafından, Yenisu Köyü İlkokulu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere giyim yardımında bulunuldu.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2014 Cuma 14:15
YENİSU KÖYÜ ÖĞRENCİLERİNE GİYECEK YARDIMI

Yenisu Köyü İlköğretim Okulu Öğretmeni Aynur Demir'in girişimleri sonucunda bir firma tarafından, Yenisu Köyü İlkokulu'ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere giyim yardımında bulunuldu.

Giyim malzemelerinin dağıtımına İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Kiğılı Firması Doğu Anadolu ve Güneydoğu Bölge Müdürü Faruk Üzmen ve Yenisu Köyü İlköğretim Okulu Öğretmeni Aynur Demir ve öğrenciler katıldı. Fenerbahçe Spor KulübüBaşkanvekili olan ve Kiğılı Şirketler Grubu sahibi olan Abdullah Kiğılı'nın talimatları doğrultusunda böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Kiğılı Firması Doğu ve Güneydoğu Bölge Müdürü Faruk Üzmen, Abdullah Kiğılı'nın tüm öğrencilerimize veYenisu Köyü sakinlerine selamlarını getirdiklerini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise, "Yenisu Köyü Öğretmenimizin Öğrencileri için atmış olduğu bir e-mail dikkate alan Kiğılı Şirketler Grubu Başkanı Sayın Abdullah Kiğılı'ya bu örnek davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye'nin öğrenci sayısı bakımından en büyük 4. ili olan Şanlıurfa'mıza Kiğılı Şirketler Grubu olarak derslik açığımızın giderilmesi noktasında Kiğılı ailesinden bir okul yapılması konusunda desteklerini bekliyoruz" dedi.

Daha sonra gönderilen giyim malzemeleri ihtiyaç sahibi öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Kiğılı Firması Doğu Anadolu ve Güneydoğu Bölge Müdürü Faruk Üzmen tarafından dağıtıldı.

Giyim malzemelerini alan 65 öğrencinin mutlulukları ise izlenmeye değer görüntüler ortaya çıkardı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık