Ana Sayfa Urfa Haberleri Yetim Ve Öksüz Mağazası Açıldı

Yetim Ve Öksüz Mağazası Açıldı

Ay Işığım Derneği Bugün (18 Ağustos 2011) sırrın yolu üzeri uçaksavar kavşağı yanında yetim öksüz mağazasının açılışını yaptı.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2011 Cuma 02:31
Yetim Ve Öksüz Mağazası Açıldı
2011 Ramazan Ayında 10 bin yetim,  öksüz ve yardıma muhtaç çocuğu giydirmek hedefi ile yola çıkan Ay Işığım Yetim Öksüz Derneği sırrın yolu üzerinde açtığı mağazası ile arefe gecesi saat 12’ye kadar hizmet verecektir.

                Açılışta konuşan Ay Işığım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil URAL: “Bugün sırrın yolu üzeri uçaksavar kavşağı yanında 18 Ağustos saat 11’de yetim öksüz mağazasının açılışını yaparak yetimlerin bayramını bayram ettirmek için onlarla bir nebze olsun yetimliklerini paylaşmak ve ortak olmak için yetim dostu Ay Işığım Derneği olarak yanlarında olduğumuzu bir kere daha hatırlatıyoruz.

                Yetimlerim gelip rahatlıkla giyinebilecekleri, gönüllerinin istediği gibi keyiflerine göre alışveriş yapabilecekleri bu mağazamız arefe gecesi saat 12’ye kadar hizmet verecektir. Yetim ve öksüz çocukların kimsesi olmak için onlara bir anne, bir baba şefkati ile kucak açabilmek için mağazamız hizmette olacaktır.

                Bu hayır hizmetinde hayır yolculuğunda bizi yalnız bırakmayan açılışımıza iştirak eden etmeyen herkese teşekkür eder; dua bekleriz” dedi.(gapha)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık