Ana Sayfa Urfa Haberleri YGM DE AYIN GÖNÜLLÜSÜ

YGM DE AYIN GÖNÜLLÜSÜ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi gönüllü üyeleri arasında yeni bir uygulama başlatarak, en çok gayret sarf eden ve YGM ye üye kazandıran bir üyeyi seçip, ödüllendirecek.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2014 Çarşamba 15:31
YGM  DE AYIN GÖNÜLLÜSÜ

Kasım ayında gerek YGM ye kazandırdığı üyeler, gerekse etkinliklere katılım ve çalışmalarındaki başarısı nedeniyle Kasım ayının gönüllüsü Bakır Aslan seçildi.

YGM de düzenlenen gönüllülerin katıldığı toplantıda madalyasını alan gönüllü genci arkadaşları da tebrik etti.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli:” Gençlik Merkezleri aslında gençlerin evi. Bu açıdan yola çıkarak hep bizimle olan ve çalışmalarımıza katılarak bize yardımcı olan gençlerimizi ödüllendirmek üzere yeni uygulama başlattık. Amacımız bu gençlerimizi onure etmek. Bu uygulama her ay devam edecek” Dedi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ise:”Amacı Gençler ve gençlik olan Gençlik Merkezlerimiz bilindiği üzere güzel çalışmalara imza atıyor.Burada çalışanlarla beraber  görev alan gönüllü gençlerimiz var.Bu gençlerimizi  ufak çaplı da olsa çalışmaların dan  dolayı ödüllendirmek  doğru bir hareket.Gençlerimiz en güzeline layık.” Diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star