Ana Sayfa Urfa Haberleri YGM ‘DEN RESİM SERGİSİ

YGM ‘DEN RESİM SERGİSİ

Yenişehir Gençlik Merkezi kursiyerleri resim sergisi açtı.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2014 Perşembe 10:34
YGM ‘DEN RESİM SERGİSİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi kursiyerlerinin çalışmalarını sergiledi. Veysel Karani Kadın Kültür Merkezi’nce ortaklaşa düzenlenen sergi, İl Kültür Müdürlüğü bahçesinde yapıldı.

Sergide Yenişehir gençlik merkezi resimleri, Kadın Kültür Merkezi ise  el işi çalışmalarını sergiledi.Sergiye vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı Yenişehir Gençlik Merkezi ayrıca misafirlere Mırra ikramında bulundu.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ : “Yenişehir Gençlik Merkezi olarak yaptığımız  çalışmaları zaman zaman halkımızla paylaşıyoruz.Resim sergisi de bunlardan biri.Kursiyerlerimizin tamamen amatörce yaptığı resimleri sergilemek suretiyle onları onure ettik” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise : “Resim sergisi Yenişehir Gençlik Merkezimizin yaptığı  güzel çalışmalardan biri.Gençlerimizin emeklerini Halkımızın beğenisine sunarak güzel bir olaya daha imza attık.Gençlerin içinde olduğu bütün projelereri destekliyoruz “Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star