Ana Sayfa Siyaset YILDIZ: BENİM AMACIM ALLAH NASİP EDERSE ŞEHİT OLMAK

YILDIZ: BENİM AMACIM ALLAH NASİP EDERSE ŞEHİT OLMAK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, çocuğunun bedelli askerlik yapmadığını belirterek "Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Bunu açıkça söylüyorum. Dinim milletim vatanım için..." dedi

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2015 Çarşamba 12:14
YILDIZ: BENİM AMACIM ALLAH NASİP EDERSE ŞEHİT OLMAK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Genydoğu'da meydana meydana gelen olaylar ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, bölgede meydana gelen olayları değerlendirirken, "Terör olaylarını enerji sektörüyle alakalı, Kürt kardeşlerimizin aldığı hizmeti ciddi olarak aksattı. Boru hattı 22 kez son 7 yılda bombalandı PKK tarafından. 500 milyon doların daha üzerinde bir bilanço oluştu" dedi.

Yıldız, " İnsanın iç muhasebesi, Allah'la arasındaki bir konudur. Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Bunu açıkça söylüyorum. Dinim milletim vatanım için... Oğlumun bedelli askerlik konusu... Tamamen bir iftira. Yapsa onu söylerim... Askerliklerini yapmadılar"dedi. (Hürriyet)

kaynak: Radikal

YORUMLAR
  • yorum2015-08-19 12:39:06Yaşar

    Her türlü gücü elinde bulunduran bir devlet adamının öncelikli yükümlülüğü ülkesini akıllıca yönetip, insanların mutlu müreffeh bir şekilde yaşamasını sağlamaktır, ölmek, öldürmek değildir.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık