Ana Sayfa Urfa Haberleri YILDIZ, ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

YILDIZ, ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa Ak parti milletvekili İbrahim Halil YILDIZ Şanlıurfa’daki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2016 Pazartesi 13:59
YILDIZ, ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa’ da 1 Kasım seçimlerinde Ak parti milletvekilliğine seçilen İbrahim Halil YILDIZ genç ve dinamik yapısıyla Şanlıurfa’daki bütün ilçeleri ve Ak parti ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek 1 Kasımda göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından dolayı buradaki yaşayan halkı ve ilçe teşkilatlarına teşekkür etti.

Ziyaret ettiği Bozova, Halfeti, Suruç, Harran, Akçakale ve Birecik ilçelerinde yoğun bir ilgi ile karşılanan yıldız buradaki hastaneleri gezerek hastalar ile sohbet ederek hastaların dertlerini dinleyerek onlara geçmiş olsun dileklerinde bulunan YILDIZ, halkın kendisine göstermiş olduğu ilgiyi karşılıksız bırakmayacağını ve bu ilgiye layık olacağını dile getirdi.

Şanlıurfa Ak parti Milletvekili İbrahim Halil YILDIZ, yapmış olduğu açıklamada; bütün Ak parti’ye gönül veren ve karşılıksız olarak ülkesini düşünerek 1 Kasım seçimlerinde bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Diyen YILDIZ, partileri ayakta tutan en önemli unsur teşkilatlarıdır, dolayısıyla bizim buradaki teşkilatlarımızda gerçekten 1 Kasım seçimlerinde herkes sanki kendisi adaymış gibi gecesinin gündüzüne katarak çalmadık kapı bırakmayarak çalışmalarını sürdürdüler. Ve bu 1 Kasımdaki seçim başarımızın en büyük payı Ak parti teşkilatlarımızındır. 12 aday’ dan 9’unu çıkarabildiğimiz bu seçimlerde keşke diğer arkadaşlarımızda seçilebilseydi. Ama olmadı sağlık olsun.  Seçilemeyen diğer arkadaşlarımızda bizim milletvekillerimizdir. Biz öyle görüyoruz umut ediyorum ki gelecek seçimlerde Şanlıurfa 12 ‘ de 12 yapacaktır. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık