Ana Sayfa Urfa Haberleri YILDIZ, 'HER ŞEY GENÇLER İÇİN'

YILDIZ, 'HER ŞEY GENÇLER İÇİN'

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Gençlerin sosyal- kültürel faaliyetlerini geliştirmek ve becerilerini arttırmak için il ve ilçelerde çok sayıda gençlik merkezleri açacaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2013 Salı 11:22
YILDIZ, 'HER ŞEY GENÇLER İÇİN'

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Gençlik merkezleri ile gençlere en iyi şekilde hizmet verdiklerini belirterek,‘‘ İl Merkezinde Yenice, Ahmet Yesevi, Karaköprü Çadır Gençlik Merkezlerimiz  ve Bahçelievler ile  Yenişehir Gençlik merkezimiz bulunmaktadır.  Bununla birlikte İlçelerimizde Siverek, Viranşehir, Suruç v Birecik’te ise Çadır gençlik merkezlerimiz yer almaktadır. Ayrıca Karaköprü, Viranşehir, Gençlik Merkezlerinin yapımına devam edilmektedir.

Ayrıca Suruç’ta ve Ahmet Yesevi bölgesinde gençlik merkezlerinin ihaleleri yapılştır.

Siverek’te Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezimiz hizmete girmiştir. Bizim amacımız il ve ilçelerimizde çok sayıda gençlik merkezini açarak, personellerimizle ile birlikte bölgedeki gençlerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.’’dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız il merkezinde ve diğer ilçe merkezlerinde Sayın Bakanımız, Sayın milletvekillerimiz ve Sayın Valimizin, Sayın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri’nin desteğiyle Gençlik merkezi açmak için düğmeye bastıklarını ifade ederek, ‘‘Gençlik ve Spor Bakanlığımızın talimatları ve Şanlıurfa Valiliğimizin destekleri doğrultusunda  ilçelerimizde Gençlik merkezi yapım çalışmalarına son hızla devam ediyoruz. Açacağımız Gençlik Merkezlerimiz ile Şanlıurfa’daki bütün  gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmak istiyoruz. Ayrıca  sosyal- kültürel faaliyetlere yönlendirerek, başarılı birer nesil yetiştirmek istiyoruz.’’diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star